Sikeresnek mondható a Maros és Fehér megyei termelők részvétele a 2022-ben megrendezett Szatymazi Fráter Gyula Bor- és Vastagh József Örlemény versenyen.
Paprikaörlemény versenyen ilyen szép számban nem sikerült az eddigi években mintát összegyűjteni és ilyen szép eredményeket elérni sem, mivel Maros megyéből 10 mintát gyűjtöttünk össze és Fehér megyéből egyet. Az érem táblázatunk is jól mutat 1 Nagy arany, 1 ezüst , 4 bronz és 5 oklevet sikerült begyűjteni.
A borversenyen is jól szerepeltek a Maros megyei borok, a 37 bormintából 9 aranyérem, 14 ezüst, 8 bronz és 6 oklevelet sikerült elnyerni.
– 149 bor minta és 62 paprika minta méretetett meg
Gratulálunk a szervezőknek és a résztvevőknek is.










