Május 13. és 15. között első alkalommal került megrendezésre Csíkszeredában a Borszereda! A rendezvényen számos Kárpát-medencei elismert borász vesz részt, többek között az RMGE Maros Szervezet Maros megyei boraszai is, akik ízletes borokkal és nagy szaktudással kívánják bevonni a helyi érdeklődőket a kulturált borfogyasztás rejtelmeibe.
Köszönjük a meghívást a magyar Agrárminisztériumnak és a szervezést a Székely Gazdaszervezetek Egyesületének.






















