
Ópusztaszeren öntötték össze a Magyarok Kenyere programhoz összegyűjtött búzát
Az RMGE Maros Szervezet képviseletében Fazakas Miklós elnök, Biró Csaba alelnök és Sikó László falugazdász vett részt az Ópusztaszeren megszervezett búzaösszeöntő ünnepségen.






